چنگال عفونت رطوبت انگشت اسلام ادرار

چنگال: عفونت رطوبت انگشت اسلام ادرار استبراء جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری های مقاربتی چگونگی انجام استبراء

گت بلاگز اخبار حوادث ۲ جوان ایرانی گفتند برویم جاهای دیدنی مازندران را ببینیم/ چاقو زیرگلویم گذاشتند و … ، گردشگر آلمانی

دو سارق زورگیر که اموال یک گردشگر آلمانی را در مازندران دزدی کرده بودند از سوی پلیس ردیابی و بازداشت شدند.

گردشگر آلمانی: ۲ جوان ایرانی گفتند برویم جاهای دیدنی مازندران را ببینیم/ چاقو زیرگلویم گذاشتند و …

عبارات مهم : ایران

دو سارق زورگیر که اموال یک گردشگر آلمانی را در مازندران دزدی کرده بودند از سوی پلیس ردیابی و بازداشت شدند.

کشور عزیزمان ایران نوشت:عملیات پلیس جهت ردیابی این زورگیران با شکایت مرد آلمانی شروع شد.

وی در بیان ماجرا گفت: جهت تفریح و گردش از آلمان به کشور عزیزمان ایران آمدم می دانستم شمال کشور عزیزمان ایران بسیار دیدنی است به همین خاطر راهی استان گیلان شدم. در خیابان های شهر لاهیجان قدم می زدم که با دو پسر جوان آشنا شدم آنها با من طرح دوستی ریختند و گفتند جهت دیدار جاهای دیدنی شهر با آنها همراه شوم. سپس مرا سوار خودروی پژو 206 خود کردند و راه افتادیم. آنها می درخواست کردند مرا به استان مازندران ببرند ولی ساعتی بعد در یک بزرگراه خلوت بیرون شهر چابکسر یکی از آنها چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدیدم کرد اگر همه پول و وسایلم را به او ندهم مرا می کشد.من هم از وحشت جانم هر چه داشتم به آن دو نفر دادم. بعد هم مرا کنار بزرگراه رها کردند و گریختند.

۲ جوان ایرانی گفتند برویم جاهای دیدنی مازندران را ببینیم/ چاقو زیرگلویم گذاشتند و … ، گردشگر آلمانی

پس از این شکایت و اطلاعاتی که مرد آلمانی ازخودرو و سرنشینان آن در اختیار پلیس قرار داد تجسس جهت ردیابی دزدان زورگیر شروع شد.

سرهنگ رحیم شعبانی مدیر پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان راجع به چگونگی بازداشت این دزدان گفت: در تحقیقات کارآگاهان از مالباخته، مشخص شد که دزدان دو نفر سوار بر یک خودروی 206 بودند و با فریب این تبعه 30 ساله آلمانی وی را جهت تفریح سوار خودروی خود کرده اند و دربین مسیر با ترساندن چاقو اموال وی را که مشمول بر یک دستگاه گوشی گوشی و حدود 800 یورو بود دزدی و در حوالی شهر چابکسر او را رها کرده و متواری شده است اند.

دو سارق زورگیر که اموال یک گردشگر آلمانی را در مازندران دزدی کرده بودند از سوی پلیس ردیابی و بازداشت شدند.

در همین راستا کارآگاهان با دریافت نیابت قضایی به شهرستان چالوس رفته و با تعقیب و مواظبت نامحسوس چندین ساعته، موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان شدند.بدین ترتیب دو سارق 28 و 29 ساله که اهل و ساکن یکی از استان های جنوبی بودند در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاه ارزش دستگیر شدند.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مازندران | مرد آلمانی | استان گیلان | جاهای دیدنی | استان مازندران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz